CW = Cypress Woods

BF = Cy Fair

CF = Cy Falls

BC = Berry Center

Top team in each bracket wears white. Please provide your own practice balls.

   

1. CW 1 Thur 4:00

   
 

Cy Woods 64

 

19. BF 1 Fri 4:30

Cy Ridge 67

13. BC Fri 4:30

Cy Woods 54

Cy Ridge 69

 

Katy 53

2. CW 1 Thur 5:30

Pearland 55

 
   

Pearland 69

   

28. BF 2 Sat 8:30a

Katy 47

25. BC Sat 11:30a

Cy Woods 50

 

Cy Ridge 58

Cy Ranch 35

 

3. CW 2 Thur 4:00

 

Langham Creek 77

       

Langham Creek 61

       
   

20. BF 1 Fri 6:00

Lamar 45

14. BC Fri 7:30

   
   

Lamar 39

Langham Creek 70

   
 

Cy Ranch 57

4. CW 2 Thur 5:30

Klein Collins 60

 
   

Klein Collins 62

   
 

Cy Ranch 60

 
 
 

5. CF 1 Thur 4:00

 

First Place

33. BC Sat 1:00

   

Beaumont Ozen 55

   

S. Grand Prairie

34. BC Sat 5:30

Cy Woods 49

Fourth Place

21. CF 1 Fri 3:00

Klein 47

15. BC Fri 9:00a

   

Langham Creek 50

Atascocita 63

Atascocita

Klein 30

 

Beaumont Ozen 52

 

S. Grand Prairie 72

     

Crowley 45

6. CF 1 Thur 5:30

Cy Falls 44

 

Second Place

   
   

Cy Falls 59

   

Langham Creek

29. CF 2 Fri 6:00

 

Crowley 46

 

26. BC Fri 3:00

 

Crowley 60

 

Beaumont Ozen 47

 
 

Cy Springs 61

7. CF 2 Thur 4:00

Nimitz 52

 
         

Nimitz 75

         
     

22. CF 2 Fri 3:00

Cy Creek 47

16. BC Fri 10:30a

     
   

Cy Creek 64

 

Nimitz 63

   
     

Cy Springs 69

 

8. CF 2 Thur 5:30

 

Klein Forest 60

   
     

Cy Springs 46

     
 

32. BF 1 Sat 8:30

Klein Forest 59

31. BC Sat 10:00a

 
 

Cy Springs 50

 

Nimitz 52

 

Atascocita 67

       

9. BF 1 Thur 4:00

       

S. Grand Prairie 71

     

Cy Fair 69

     
   

23. BF 1 Fri 3:00

 

Brazoswood 46

 

17. BC Fri 12:00

   
   

Brazoswood 56

 

Cy Fair 53

   
   

Morton Ranch 45

 

10. BF 1 Thur 5:30

 

Spring 62

   
     

Spring 54

     
 

30. BF 1 Fri 7:30

   

Morton Ranch 52

   

27. BC Fri 6:00

 
 

Brazoswood 44

 

Spring 59

 

Atascocita 58

11. BF 2 Thur 4:00

S. Grand Prairie 60

     

Cy Lakes 61

     
 

24. BF 2 Fri 3:00

 

Atascocita 59

 

18. BC Fri 1:30

 
 

Atascocita 60

Cy Lakes 51

 

Jersey Village 45

 

12. BF 2 Thur 5:30

 

S. Grand Prairie 65

 

S. Grand Prairie 63

 

Jersey Village 36





35. BF 1 Sat 10:00a

             

Pearland

Klein Collins

     
 

39. BC Sat 2:30

36. BF 2 Fri 6:00

Pearland 57

Fifth Place

Cy Falls 52

 

Cy Falls 50

   

Pearland

Klein Forest 49

38. BF 2 Sat 10:00a

 
 

Cy Falls 61

 

37. BF 2 Fri 7:30

Cy Lakes 57

Cy Fair 49

 

Cy Lakes 52

 

40. BC Sat 4:00

Cy Ridge 80

Third Place

Nimitz 82

     

Nimitz

 

41. BF 1 Sat 11:30a

Beaumont Ozen 52

Consolation 1

Spring 59

 

Spring

 

42. BF 2 Sat 11:30a

Katy 49

Consolation 2

Lamar 52

 

Lamar

 

43. BF 1 Sat 1:00

Klein 53

Consolation 3

Cy Creek 41

 

Klein

 

44. BF 2 Sat 1:00

Morton Ranch 73

Consolation 4

Jersey Village 70

 

Morton Ranch